Už šią kainą liko 3 vnt.

Baldų tiekėjai

13.90 6.95

Tiekėjų sąraše: 45

Baldų tiekėjai – būtinas prekybinio kelio partneris kiekvienam dropshipping verslui. Baldų tiekėjai juos gamina patys arba tarpininkauja tarp prekybininko ir gamintojo. Tam, kad rasti patikimą baldų tiekėją, užtenka sužinoti, ar siūlo lanksčias sąlygas, ar suteikia sandėliavimo paslaugas bei ar taiko patrauklias kainas. Baldų tiekėjų kataloguose paprastai galima rasti būtiniausius ir net inovatyvesnius baldus, kaip įvairių modelių kėdės, sofos, krėslai, lovos, virtuvės baldai, spintelės ir kt. Lietuvoje, Anglijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, JAV, Turkijoje ir Kinijoje esantys baldų tiekėjai užtikrins patogias sąlygas sandėliuoti prekes esant poreikiui. Taip pat suteiks visas kokybės ir saugumo garantijas ir prireikus, atsiųs užsakytus baldus į sutartą pasaulio vietą.

Atsisiųsti sąrašą

Detalesnis aprašymas

Baldų tiekėjai – populiariausių ir patvariausių modelių baldus gaminantys arba tarp gamintojų ir pirkėjų tarpininkaujantys specialistai, užtikrinantys, kad kiekvienas pirkėjas, planuojantis pardavinėti šiuos baldus savo internetinėje arba fizinėje parduotuvėje verslininkas gautų tik aukščiausios kokybės, solidžius, estetiškus, patogius gaminius. Baldų tiekėjai, kurie yra gamintojai ir rūpinasi tiekimu pirkėjams, pirmiausia teikia kokybę savo fabrikuose ir gamyklose gaminamų baldų kokybės standartams, patogumui, modelių tobulinimui ir kokybiškam jų supakavimui, kad pirkėją pasiektų nepažeista prekė. Kai kurie baldų tiekėjai, kurie yra gamintojai, neturi masinės gamybos galimybių, todėl baldus gamina specialiose dirbtuvėse. Šių tiekėjų baldai yra unikalūs, vienetiniai, tačiau prekių kiekis – mažesnis. Tarpininkai baldų tiekėjai taip pat rūpinasi kokybe, tačiau jau po gaminimo. Jiems svarbus tikslingas sandorio tarp gamintojo ir pirkėjo sudarymas, užtikrinamos patogios sąlygos eksportuoti prekę, ją grąžinti ar net papildyti jų kiekį pirkėjo parduotuvėje esant poreikiui.

Baldų tiekėjai paprastai gamyba ir pardavimu užsiima Lietuvoje, Lenkijoje, Anglijoje, Vokietijoje, JAV, Kinijoje ir Turkijoje. Šiame sąraše gali būti ir kitų Europos šalių, kuriose veikia baldų tiekėjai. Kadangi patikimi baldų tiekėjai rūpinasi gamybos kaštais, sėkminga savo gaminių prekyba, labai dažnai baldų tiekėjams svarbu su pirkėju sudaryti kryptingus, besitęsiančius sandorius, kurie užtikrintų sąmoningą ir patrauklią kainą, lanksčias siuntimo, grąžinimo ir papildymo sąlygas. Patikimi baldų tiekėjai pasižymi sklandžia komunikacija ir patogiais vertės pasiūlymais pirkėjui. Dėl šios priežasties, baldų tiekėjai dažnai ne tik siūlosi pristatyti baldus į bet kurią pasaulio šalį, tačiau taip pat padeda pasirūpinti sandėliavimo galimybėmis, t.y. pasiūlo didesnius kiekius prekių saugoti savo sandėliuose ir iškilus poreikiui, atsiųsti juos pirkėjui.

Baldų tiekėjai visose Europos šalyse ir net JAV, Kinijoje bei Turkijoje orientuojasi tik į rinkoje paklausių baldų modelių gamybą ir pardavimą, todėl baldų tiekėjų kataloguose dažnai galima išvysti populiariausias prekes, kaip: kėdės, sofos, krėslai, stalai, spintos ir spintelės, komodos, lovų rėmai ir kt. Visos šios prekės gaminamos pagal pasaulyje priimtus standartinius išmatavimus ir naudojant kokybiškas medžiagas, nekenksmingas ir žmogui, ir aplinkai.


Sėkmės patirtysGauti sąrašą!

3 paprasti žingsniai nuo ko pradėti...

Turime sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį el. komercijos srityje.

1 žingsnis
Dropshipping prekybos būdas suteikia neribotas galimybes prekiauti iš bet kur, todėl nuspręskite kurioje šalyje norėsite prekiauti (Galima pradėti nuo Lietuvos ar kitos šalies, kurios kalbą mokate).
2 žingsnis
Nuspręskite, kurios kategorijos prekėmis norėtumėte prekiauti. Sąrašą sudaro 468 patikimi dropshipping tiekėjai, todėl pasirinkti bus paprasta.
3 žingsnis
Pradėkite prekiauti per skelbimų portalus, socialinius tinklus bei el. parduotuvių platformas.

Pradėkite prekiauti Dropshipping būdu be didesnių investicijų!

Kodėl verta įsigyti tiekėjų kontaktus?

Unikalus, rinktinis tiekėjų sąrašas pasitarnaus kiekvienai nišai.

Feature tile icon 01

Lengva pradėti

Atlikę apmokėjimą akimirksniu gausite visą tiekėjų sąrašą ir galėsite rinktis jūsų veiklos sritį labiausiai atitinkantį tiekėją.

Feature tile icon 02

Platus pasirinkimas

Sąraše rasite daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų, tad jame tikrai rasite tiekėją, kuris galės pasiūlyti geriausią prekės kainą.

Feature tile icon 03

Nišinės sritys

Sąraše rasite daugybę nišinių sričių tiekėjų, kurie galės pasiūlyti produktus, kurių dar daug kur nėra. Taip išsiskirsite iš kitų.

Feature tile icon 04

Populiarios prekės

Tiekėjai gali pasiūlyti ne tik nišinių, bet ir einamiausių prekių, būtent todėl sąrašą sudaro daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų iš įvairių pasaulio šalių.

Feature tile icon 05

Dropship ir ne tik...

Dauguma tiekėjų siūlo Dropship galimybes, tačiau jei jaučiate poreikį kaupti prekes savo sandėliuose - nekils jokių problemų.

Feature tile icon 06

Sugrupuoti tiekėjai

Tiekėjai sugrupuoti pagal šalis: Lietuva, Lenkija, Anglija, JAV ir kt. Europos šalys, todėl pasirinkti geriausias sąlygas tiekimui tampa labai paprasta.

Kyla klausimų? Mielai atsakysime.

 • Kuo šis tiekėjų sąrašas ypatingas?

  Žinome ką reiškia tiekėjų paieškos. Dažniausiai norint rasti tikrai gerą tiekėją reikia praleisti ne vieną savaitę ieškant konkretaus produkto už gerą kainą. Todėl sudarėme unikalų sąrašą, kurį įsigiję galėsite sėkmingai pradėti prekybos verslą. Sąraše atrinkome populiariausių kategorijų ir nišinių kategorijų tiekėjus. Šis sąrašas tinkantiems tiek dar nežinantiems kuo nori prekiauti, palengvins išsirinkti tinkamą prekę, tiek ieškantiems konkrečios nišos tiekėjų. Tiekėjų sąrašas orientuotas į gerą kainos ir kokybės santykį.

 • Ar visi sąraše esantys tiekėjai siūlo tik Dropship?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, dalis jų yra pakankamai lankstūs ir gali pasiūlyti prekių tiekimą į tam tikrą vietą už dar geresnę kainą. Tad jei jaučiate poreikį sandėliuoti prekes patys - tą padaryti tikrai galima.

 • Ar užsisakęs tiekėjų sąrašą galėsiu pradėti prekybą?

  Taip. Jums tereiks susisiekti su jums labiausiai tikusiu išsirinktu tiekėju ir suderinti Jums palankias prekybos sąlygas. Dauguma tiekėjų siūlo labai palankias kainas.

 • Ar visi tiekėjai siunčia prekes į Lietuvą?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, tad iš sąrašo galėsite išsirinkti jums labiausiai patikusį tiekėją nuo A iki Z. Dauguma tiekėjų siunčia prekes ir į Lietuvą be jokių problemų.

 • Ar tiekėjai siunčia prekes į užsienį?

  Dažniausiai tiekėjai siūlo prekes pristatyti į bet kurį pasaulio kraštą, tačiau tai priklauso nuo konkretaus tiekėjo. Sąraše stengėmės atrinkti kuo universalesnius tiekėjus, tad dauguma tiekėjų siūlo Worldwide pristatymą.

 • Ar išrašote sąskaitą sąrašo pirkimui?

  Taip, sąskaita išrašoma pagal pageidavimą. Po įsigijimo kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.

Šiems žmonėms mes jau padėjome...

Testimonial image 01

— Pradedant versliuką svarbu a) aiškus planas b) geri tiekėjai. Be gerų tiekėjų nebus ir pelno ir puikiai tuo įsitikinau, kad geriau neišradinėti dviračio ir tiesiog patikėti šį darbą profesionalams. Ačiū!

Kristina
Testimonial image 01

— Po mokyklos nusprendžiau, kad noriu kažko savo, bet niekaip neradau ką norėčiau daryti. Žinojau tik tai, kad tai bus internetinis verslas. Kartais sėdėjimas fb duoda ir gerų dalykų. :D Užmačiau šį puslapį, nors iš pradžių ir maniau, kad galiu susirasti viską pats, bet nepagailėjau kelesdešimt euriukų ir galiu pasakyti, kad nenusivyliau.

Ignas
Testimonial image 01

— Vadovauju el. parduotuvėms jau virš 5 metų ir per juos neradau tiek gerų kontaktų, kiek čia viename sąraše. Pamotyvavo imtis ir daugiau veiklų. Ačiū ir linkėjimai nuo Ignetos komandos!

Rimantas
Testimonial image 01

— Blakstienos parsiduoda greitai, pasipildžiau savo mini fb puslapiuką keliomis papildomomis grožio prekėmis. Panos alpsta dėl produkcijos, o aš negaliu joms atskleisti kas tiekėjas. Ačiū už sąrašiuką ir sėkmės biznyje.

Sandra
Testimonial image 01

— Auto dalys ateina greitai, viskas ok suderinama su tiekėjais. Ačiū, liuksas.

Darius
Testimonial image 01

— Facebook marketingas mano produktams veikia super. Tiek draugė tiek aš gan greitai išsiparduodam ką užsiperkam. Smagu, kad siūlote ir originalių prekių, matosi, kad rinkai to ir reikia.

Eimantas
Testimonial image 01

— geri tiekėjai, greitai išsirinkau, super dirbat. 👍

Aleksas
Testimonial image 01

— drabužiais prekiauju jau senai, bet tiekėjas nebesiuntė į lt, tai teko ieškot kito tiekėjo.. gerai, kad yra tokių puslapių. Greitai susiderinau viską.

Rita
Testimonial image 01

— Nusipirkau sąrašą, na ką, bandysim daryti verslą. Šiaip rinktis tikrai yra iš ko.

Donata
Testimonial image 01

— Nutariau kaip ir dauguma atsidaryti savo el. parduotuvę.. Nežinojau nei nuo ko pradėti, nei kaip susirasti normalų tiekėją.. Ačiū visitiekėjai.lt už daugybę sutaupyto laiko. Pardavinėju rankines jau keli mėnesiai ir galiu pasakyti, kad tikrai pateisino lūkesčius. Nežinau kiek dar būčiau praieškojusi. :))

Miglė
Testimonial image 02

— PAGALIAU bent vienas tikrai geras sąrašas. Sėdėjau aliexpresse, alibaba ir googlėj valandų valandas ir neradau nieko, arba nesiunčia į Lietuvą.. Surizikavau nusipirkti šį ir per 15 min. jau žinojau kuo noriu prekiauti. Gal sutapimas, gal ir ne, bet ačiū, sutaupėt man krūvą laiko!! Sėkmės visai jūsų komandai.

Martynas
Testimonial image 03

— Pardavinėju per fb grupes ir gerai parsiduoda. Viskas ok aciu uz gera sarasa.++ Issigelbejimas buvo, nes iskart maziau vargo su viskuo..

Ieva

Pradėti nuosavą el. komercijos verslą dar niekada nebuvo taip paprasta!