Meniu Uždaryti

KAS YRA DROPSHIPPINGAS?

Kas yra dropshipping’as?

Kas yra dropshipping’as? Atsakysiu labai paprastai. Dropshipping’as, tai gana elementarus tarpininkavimo verslo modelis, kada tarp gamintojo ar to kuris tiesiog parduoda prekę (tiekėjo) ir kliento įsikiša dropshipperis. Pasaulyje tai gana nauajas verslo modelis ir šiuo metu vis labiau populiarėjantis. Šis verslas nereikalauja jokių specifinių žinių ir užsiimti tuo gana paprasta, o uždarbis priklauso tik nuo pačio savęs, tad vis daugiau žmonių tuo užsiema. Taigi, dropshippingo esmė yra susirasti tinkamą prekių tiekėją ir klientus.

Kaip pradėti dropshippinti?

Turbūt papraščiausias būdas pradėti ši versla, tai paimti prekes iš populiariausiojo kinijos puslapio Aliexpress ir kelti jas į Ebay. Tačiau tai pavadinti verslu gana sudėtinga. Konkurencija milžiniška, pasiūlyti nieko naujo negalite, kadangi dar tukstančiai kitų pardavėjų siūlys tas pačias prekes ir žinoma uždirbti bus sudėtinga. Ir galiausiai Jūs vis vien būsite priklausomi nuo ebay. Bet jei Jūsų tikslas yra susikurti stabilų dropshipping verslą siūlau įsigyti mūsų tiekėjų saraša ir susirasti tiekėjus, kurie atitiktų Jūsų poreikius ir susikūrus savo internetinę parduotuvę patalpinti tiekėjų siūlomas prekes. Taip tik Jūs tampate atsakingi už visą savo verslą. Aišku tam reikalinko investicijos kurios siekia nuo 10 iki keletos tūkstančių eurų priklausomai nuo Jūsų norų.

Kodėl verta užsiimti dropshippingu?

Dropshippingas turi daug pliusų, kurie vilioja žmones užsiimti būtent šiuo verslo modeliu. Turbūt didžiausias yra tas, kad tai nereikalauja jokių specifinių žinių. Nereikia mokėti nei programuoti, nei parduoti. Jums nereikia tiesiogiai bendrauti su klientu ir visą informacija kurią gauna Jūsų klientas pateikiama iš anksto paruoštu tekstu t.y. apsilankęs Jūsų internetineme puslapyje ir perskaitęs prekės aprašymą. Pagrindinis darbas – klientų pritraukimas į interneto svetainę.

Dar vienas didžiulis privalumas yra tas, kad Jums nereikia rūpinti prekių asortimentu – visa tai atlieka tiekėjas. Jums nereikia rizikuoti ir pirkti prekes dideliais kiekiais, kad tik gautumėte gerą kainą. Dropshipping tiekėjai dažniausiai siūlo dideles nuolaidas tiems, kurie nori pardavinėti jų produkciją ir pasirūpina netik prekių sandeliavimu, bet ir išsiunčia jas tiesiai Jūsų klientui. Jums nereikia net prisiliesti prie prekių, o tai leidžia sutaupyti didelius pinigus, kuriuos galima investuoti į reklamą ir taip pritraukti daugiau klientų.

Dar vienas privalumas, kad Jums nereikia rūpintis asortimento naujinimu, naujų prekių paieška. Tiekėjai siekia išlaikyti savo klientus ir nuolatos pasiūlo naujų prekių, kurios atitinka sezoniškumą ir t.t. Tai ypač aktuolu tiems kurie prekiauja avalyne, drabužiais. Jums nereikia sukti galvos, kad dabar jau pavasaris, o Jūsų sandėlys užgrustas žieminiais batais, kurių nesugebėjote parduoti. Visa tai tiekėjo problema ir Jums atnaujinti savo asortimentą nebus sudėtinga.

Lengva plėti prekių asortimentą. Vos tik pritruksite prekių pas savo tiekėją, visada galite susirasti kitą arba naudotis keleta tiekėjų iš karto! Dropshippingas leidžia parduoti praktiškai neribojamus prekių kiekius, tik žinoma reikia rasti kam jas parduoti, tačiau uždarbiui tikrai ribų nėra.

Galite prekiauti bet kokioje pasaulio valstybėje iš bet kurio pasaulio kampelio. Taip! Tam visiškai nėra ribų! Galite gyventi Lietuvoje, o pardavinėti Amerikoje, Anglijoje, Norvegijoje ar kur tik norite. Tai visiškai nesvarbu. Tad norint uždirbti didelius pinigus neapsiribokite Lietuvos rinka.

Prekių gražinimu rūpinasi tiekėjas. Tikrai pasitaiko, kad klientas gauna nekokybiška prekę ar preke yra nepatenkintas ir nori ją gražinti. Kuo daugiau parduosite – tuo daugiau gražinimų sulauksite. Tai elementaru. Tačiau tuo Jums rūpintis nereikės. Jūs tiesiog klientui nurodysite tiekėjo adresą prekės gražinimui ir viskas. Visa kita tiekėjo rūpestis.

Kaip surasti tinkamus dropshipping’o tiekėjus?

Tai turbūt pats sudėtingiausias darbas – surasti stiprius ir patikimus dropshipping’o tiekėjus. Todėl ir sukūrėme tiekėjų sąraša, kuris visą darbą sumažina iki minimumo. Pradžioje svarbu išsirinkti nišą, kurią suprantate ir kuri Jus domina ir šalį kurioje planuojate prekiauti. Pagal tai iš mūsų sąrašo išsirinksite tinkamus tiekėjus. Dažniausiai norint gauti geriausias sąlygas reikia asmeniškai susisiekti su tiekėjais ir gauti jų pasiūlymą. Visada stenkitės bendrauti su savo tiekėju, tai Jums leis gauti geriausias įmanomas sąlygas vos tik pradėsite parduoti daugiau.

Taigi užsiimdami dropshipping verslo modeliu, Jūs visiškai sumažinate savo nesėkmės riziką. Jūs bet kada galite keisti, pildyti prekių asortimentą neišleisdami tam nei cento!