Už šią kainą liko 3 vnt.

Rūbų tiekėjai

13.90 6.95

Tiekėjų sąraše: 231

Rūbų tiekėjai – savo srityje patyrę, patikimi ir tik kokybiškas prekes tiek moteriškų, tiek vyriškų drabužių verslams siūlantys specialistai. Šių tiekėjų asortimente galima rasti įvairiausių prekinių ženklų bei modelių rūbus. Juos, pradėjus bendradarbiavimą ir sudarius sandorį, galima parduoti savo fizinėje arba elektroninėje parduotuvėje. Rūbų tiekėjai, atsižvelgdami į poreikius, siūlo įvairias prekes, todėl jų asortimente galima rasti populiarių modelių kelnes, marškinius, sukneles, palaidines, megztinius, paltus ir striukes bei daugelį kitų pirkėjams sezoniškai aktualių prekių. Rūbų tiekėjai taip pat rūpinasi, kad dropshipping verslus pasiektų neapgadintos, nepažeistos ir visus pirkėjų lūkesčius atitinkančios prekės. Rūbų tiekėjai paprastai siūlo lanksčias sąlygas ir patogiausią prekių pristatymo būdą.

Atsisiųsti sąrašą

Detalesnis aprašymas

Rūbų tiekėjai – tai gamintojai ir tarpininkai tarp gamintojų bei pirkėjų, dirbantys visame pasaulyje. Moteriškų, vyriškų ir vaikiškų rūbų tiekėjai dažniausiai savo paslaugas siūlo tokiose šalyse, kaip: Lietuva, Lenkija, Vokietija, Anglija, JAV, Kinija, Turkija. Rūbų tiekėjai, kurie gamina rūbus vyrams, moterims ir vaikams, patys perka medžiagas, siuva savo fabrikuose ar siuvyklose bei sudarę katalogą, sudaro sandorius su vietos ar kitų šalių verslais, kuriems siunčia sutartą kiekį rūbų, užtikrina ir kokybę, ir sandėliavimo sąlygas, jei pirkėjas pats neturi galimybės rūbų laikyti savo sandėliuose. Tarpininkai, kurie tarpininkauja tarp rūbų gamintojų ir pirkėjų, padeda įsigyti rūbus iš tiekėjų už prieinamą kainą, lanksčias sąlygas bei užtikrina tiek gamintojui, tiek tiekėjui, tiek pirkėjui palankias bendradarbiavimo sąlygas.

Paprastai rūbų tiekėjai siūlo tokias vyriškas, moteriškas ir vaikiškas prekes, kaip: palaidinės, kelnės, marškiniai, kepurės, suknelės, megztiniai, džemperiai, treningai, striukės, paltai, tamprės, švarkai ir kt. Tam, kad įvardintų ir kitų rūbų bei jų priedų kokybė būtų atitinkama, tiekėjai rūpinasi kokybės standartais, vyraujančios rinkoje paklausos rezultatais, išrenka praktiškiausius ir rinkoje labiausiai paklausius rūbų modelius. Šie procesai užtikrina, kad rūbų tiekėjai pirkėjams visame pasaulyje suteikia galimybė įsigyti tokius rūbus, kurie pirkėjams bus patrauklūs ir atneš pelną.

Rūbų tiekėjai gali turėti žinomus ir mažiau žinomus prekinius ženklus, tačiau svarbiausia – kokybė. Štai kodėl renkantis rūbų tiekėjus, svarbu atsižvelgti ne tik į prekių modelius ar prekių ženklus. Labai svarbu įvertinti, kad rūbų tiekėjai siūlytų iš aukštos kokybės audinių pasiūtus rūbus vyrams, moterims ir vaikams.

Rūbų tiekėjai, dirbantys visame pasaulyje taip pat paprastai siūlo pristatymą į visas pasaulio šalis. Taigi, pirkėjui paprastai reikia išsirinkti tą, kuris turi aiškius ir prieinamus kontaktus bei gali pasiūlyti greitą pristatymą, greitą prekių grąžinimą ir lanksčias sąlygas bendradarbiavimui. Rūbų tiekėjai gali sandėliuoti rūbus ir užtikrinti greitą bei sklandų prekių papildymą pirkėjui išreiškus poreikį. Rūbų tiekėjai iš viso pasaulio paprastai atitinka šiuos standartus bei siūlo rūbus ir jų priedus, užtikrindami aiškius vertės pasiūlymus visoms sandorio šalims.


Sėkmės patirtysGauti sąrašą!

3 paprasti žingsniai nuo ko pradėti...

Turime sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį el. komercijos srityje.

1 žingsnis
Dropshipping prekybos būdas suteikia neribotas galimybes prekiauti iš bet kur, todėl nuspręskite kurioje šalyje norėsite prekiauti (Galima pradėti nuo Lietuvos ar kitos šalies, kurios kalbą mokate).
2 žingsnis
Nuspręskite, kurios kategorijos prekėmis norėtumėte prekiauti. Sąrašą sudaro 468 patikimi dropshipping tiekėjai, todėl pasirinkti bus paprasta.
3 žingsnis
Pradėkite prekiauti per skelbimų portalus, socialinius tinklus bei el. parduotuvių platformas.

Pradėkite prekiauti Dropshipping būdu be didesnių investicijų!

Kodėl verta įsigyti tiekėjų kontaktus?

Unikalus, rinktinis tiekėjų sąrašas pasitarnaus kiekvienai nišai.

Feature tile icon 01

Lengva pradėti

Atlikę apmokėjimą akimirksniu gausite visą tiekėjų sąrašą ir galėsite rinktis jūsų veiklos sritį labiausiai atitinkantį tiekėją.

Feature tile icon 02

Platus pasirinkimas

Sąraše rasite daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų, tad jame tikrai rasite tiekėją, kuris galės pasiūlyti geriausią prekės kainą.

Feature tile icon 03

Nišinės sritys

Sąraše rasite daugybę nišinių sričių tiekėjų, kurie galės pasiūlyti produktus, kurių dar daug kur nėra. Taip išsiskirsite iš kitų.

Feature tile icon 04

Populiarios prekės

Tiekėjai gali pasiūlyti ne tik nišinių, bet ir einamiausių prekių, būtent todėl sąrašą sudaro daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų iš įvairių pasaulio šalių.

Feature tile icon 05

Dropship ir ne tik...

Dauguma tiekėjų siūlo Dropship galimybes, tačiau jei jaučiate poreikį kaupti prekes savo sandėliuose - nekils jokių problemų.

Feature tile icon 06

Sugrupuoti tiekėjai

Tiekėjai sugrupuoti pagal šalis: Lietuva, Lenkija, Anglija, JAV ir kt. Europos šalys, todėl pasirinkti geriausias sąlygas tiekimui tampa labai paprasta.

Kyla klausimų? Mielai atsakysime.

 • Kuo šis tiekėjų sąrašas ypatingas?

  Žinome ką reiškia tiekėjų paieškos. Dažniausiai norint rasti tikrai gerą tiekėją reikia praleisti ne vieną savaitę ieškant konkretaus produkto už gerą kainą. Todėl sudarėme unikalų sąrašą, kurį įsigiję galėsite sėkmingai pradėti prekybos verslą. Sąraše atrinkome populiariausių kategorijų ir nišinių kategorijų tiekėjus. Šis sąrašas tinkantiems tiek dar nežinantiems kuo nori prekiauti, palengvins išsirinkti tinkamą prekę, tiek ieškantiems konkrečios nišos tiekėjų. Tiekėjų sąrašas orientuotas į gerą kainos ir kokybės santykį.

 • Ar visi sąraše esantys tiekėjai siūlo tik Dropship?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, dalis jų yra pakankamai lankstūs ir gali pasiūlyti prekių tiekimą į tam tikrą vietą už dar geresnę kainą. Tad jei jaučiate poreikį sandėliuoti prekes patys - tą padaryti tikrai galima.

 • Ar užsisakęs tiekėjų sąrašą galėsiu pradėti prekybą?

  Taip. Jums tereiks susisiekti su jums labiausiai tikusiu išsirinktu tiekėju ir suderinti Jums palankias prekybos sąlygas. Dauguma tiekėjų siūlo labai palankias kainas.

 • Ar visi tiekėjai siunčia prekes į Lietuvą?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, tad iš sąrašo galėsite išsirinkti jums labiausiai patikusį tiekėją nuo A iki Z. Dauguma tiekėjų siunčia prekes ir į Lietuvą be jokių problemų.

 • Ar tiekėjai siunčia prekes į užsienį?

  Dažniausiai tiekėjai siūlo prekes pristatyti į bet kurį pasaulio kraštą, tačiau tai priklauso nuo konkretaus tiekėjo. Sąraše stengėmės atrinkti kuo universalesnius tiekėjus, tad dauguma tiekėjų siūlo Worldwide pristatymą.

 • Ar išrašote sąskaitą sąrašo pirkimui?

  Taip, sąskaita išrašoma pagal pageidavimą. Po įsigijimo kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.

Šiems žmonėms mes jau padėjome...

Testimonial image 01

— Pradedant versliuką svarbu a) aiškus planas b) geri tiekėjai. Be gerų tiekėjų nebus ir pelno ir puikiai tuo įsitikinau, kad geriau neišradinėti dviračio ir tiesiog patikėti šį darbą profesionalams. Ačiū!

Kristina
Testimonial image 01

— Po mokyklos nusprendžiau, kad noriu kažko savo, bet niekaip neradau ką norėčiau daryti. Žinojau tik tai, kad tai bus internetinis verslas. Kartais sėdėjimas fb duoda ir gerų dalykų. :D Užmačiau šį puslapį, nors iš pradžių ir maniau, kad galiu susirasti viską pats, bet nepagailėjau kelesdešimt euriukų ir galiu pasakyti, kad nenusivyliau.

Ignas
Testimonial image 01

— Vadovauju el. parduotuvėms jau virš 5 metų ir per juos neradau tiek gerų kontaktų, kiek čia viename sąraše. Pamotyvavo imtis ir daugiau veiklų. Ačiū ir linkėjimai nuo Ignetos komandos!

Rimantas
Testimonial image 01

— Blakstienos parsiduoda greitai, pasipildžiau savo mini fb puslapiuką keliomis papildomomis grožio prekėmis. Panos alpsta dėl produkcijos, o aš negaliu joms atskleisti kas tiekėjas. Ačiū už sąrašiuką ir sėkmės biznyje.

Sandra
Testimonial image 01

— Auto dalys ateina greitai, viskas ok suderinama su tiekėjais. Ačiū, liuksas.

Darius
Testimonial image 01

— Facebook marketingas mano produktams veikia super. Tiek draugė tiek aš gan greitai išsiparduodam ką užsiperkam. Smagu, kad siūlote ir originalių prekių, matosi, kad rinkai to ir reikia.

Eimantas
Testimonial image 01

— geri tiekėjai, greitai išsirinkau, super dirbat. 👍

Aleksas
Testimonial image 01

— drabužiais prekiauju jau senai, bet tiekėjas nebesiuntė į lt, tai teko ieškot kito tiekėjo.. gerai, kad yra tokių puslapių. Greitai susiderinau viską.

Rita
Testimonial image 01

— Nusipirkau sąrašą, na ką, bandysim daryti verslą. Šiaip rinktis tikrai yra iš ko.

Donata
Testimonial image 01

— Nutariau kaip ir dauguma atsidaryti savo el. parduotuvę.. Nežinojau nei nuo ko pradėti, nei kaip susirasti normalų tiekėją.. Ačiū visitiekėjai.lt už daugybę sutaupyto laiko. Pardavinėju rankines jau keli mėnesiai ir galiu pasakyti, kad tikrai pateisino lūkesčius. Nežinau kiek dar būčiau praieškojusi. :))

Miglė
Testimonial image 02

— PAGALIAU bent vienas tikrai geras sąrašas. Sėdėjau aliexpresse, alibaba ir googlėj valandų valandas ir neradau nieko, arba nesiunčia į Lietuvą.. Surizikavau nusipirkti šį ir per 15 min. jau žinojau kuo noriu prekiauti. Gal sutapimas, gal ir ne, bet ačiū, sutaupėt man krūvą laiko!! Sėkmės visai jūsų komandai.

Martynas
Testimonial image 03

— Pardavinėju per fb grupes ir gerai parsiduoda. Viskas ok aciu uz gera sarasa.++ Issigelbejimas buvo, nes iskart maziau vargo su viskuo..

Ieva

Pradėti nuosavą el. komercijos verslą dar niekada nebuvo taip paprasta!