Už šią kainą liko 4 vnt.

Avalynės (batų) tiekėjai

13.90 6.95

Tiekėjų sąraše: 47

Avalynės tiekėjai – gamintojai arba tarpininkai, siūlantys įvairių modelių avalynę, skirtą vyrams, moterims ir vaikams. Šie tiekėjai dropshipping verslininkams siunčia batus iš visos Europos, Turkijos, Kinijos ir JAV. Jie užtikrina avalynės nepriekaištingą kokybę bei prisiima atsakomybę už ją, siūlo patogias pirkimo ir bendradarbiavimo sąlygas. Avalynės tiekėjų asortimentas gausus įvairiausiais batais. Tai – auliniai batai, basutės, aukštakulniai, sportbačiai, mokasinai, turistiniai ir kt. batai. Juos galima įsigyti žemesne nei rinkoje kaina ir patenkinti visus pirkėjų lūkesčius.

Atsisiųsti sąrašą

Detalesnis aprašymas

Avalynės tiekėjai – moteriškos, vyriškos ir vaikiškos avalynės eksportu į visas pasaulio šalis užsiimantys gamintojai arba tarpininkai tarp gamintojų. Avalynės gamintojai paprastai siuva batus pagal rinkoje paklausius modelius bei atsižvelgia į svarbiausius kokybės standartus tam, kad produktas būtų aukščiausios kokybės, atitiktų būsimo pirkėjo lūkesčius ir patenkintų būtent jų avalynę besirenkančius klientus. Gamintojai paprastai į avalynės siuvimą įdeda daug laiko ir pastangų, ieškodami populiarių modelių, aukštos kokybės medžiagų ir pirkėjų. Tarpininkai tarp gamintojų ir pirkėjų paprastai padeda pirkėjams įsigyti gamintojų siuvamą avalynę bei užtikrina, kad sandoris su gamintojais būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Avalynės tiekėjai rūpinasi ir prieinamų kainų nustatymu bei visais kitais sąlygų suderinimo klausimais. Šie avalynės tiekėjai rūpinasi, kad pirkėjas, iš katalogo pasirinkdamas prekes savo fiziniam ar elektroniniam verslui gautų lanksčias užsakymo, pristatymo bei grąžinimo sąlygas.

Avalynės tiekėjai, teikdami avalynę moterims, vyrams ir vaikams dažniausiai savo asortimente turi šiuos rinkoje paklausius produktus: sandalai, sportbačiai, auliniai batai, kerzai, mokasinai, aukštakulniai, oksfordo stiliaus batai, ilgaauliai batai ir kt. Iš gausybės šių avalynės modelių renkasi pirkėjas. Svarbiausia, kad ir koks didelis būtų avalynės tiekėjų siūlomas asortimentas bei, kad ir kiek pirkėjas avalynės užsisakytų, avalynės tiekėjai rūpinasi ne tik greitu bei sklandžiu pristatymu. Pirkėjui, kuris avalynę planuoja pardavinėti savo fizinėje arba internetinėje parduotuvėje, gauna sąlygas sandėliuoti šias prekes, jei pats neturi galimybės to padaryti. Jei sandėliavimo galimybę turi pats pirkėjas, avalynės tiekėjai užtikrina sąlygas batus pristatyti į bet kurią pasaulio šalį per trumpiausią galimą pristatymo laiką.

Avalynės tiekėjai veikdami visose šalyse ir turėdami ilgametę patirtį paprastai yra suinteresuoti turėti tiek ilgalaikius, tiek trumpalaikius kontraktus, kuriuos sudaro su avalynės pirkėjais iš visų šalių. Nesvarbu, koks būtų sandoris su avalynės tiekėjais, svarbiausia, kad avalynės tiekėjai būtų patikimi, rinkoje ir tarp kitų pirkėjų teigiamai įvertinti bei turėtų prieinamus kontaktus, jei su tiekėjų reikėtų susisiekti greitai. Iš daugelio avalynę siūlančių tiekėjų svarbu išsirinkti kelis patraukliausius, su kuriais numatytas sandoris bus pelningas ir paprastas.


Sėkmės patirtysGauti sąrašą!

3 paprasti žingsniai nuo ko pradėti...

Turime sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį el. komercijos srityje.

1 žingsnis
Dropshipping prekybos būdas suteikia neribotas galimybes prekiauti iš bet kur, todėl nuspręskite kurioje šalyje norėsite prekiauti (Galima pradėti nuo Lietuvos ar kitos šalies, kurios kalbą mokate).
2 žingsnis
Nuspręskite, kurios kategorijos prekėmis norėtumėte prekiauti. Sąrašą sudaro 468 patikimi dropshipping tiekėjai, todėl pasirinkti bus paprasta.
3 žingsnis
Pradėkite prekiauti per skelbimų portalus, socialinius tinklus bei el. parduotuvių platformas.

Pradėkite prekiauti Dropshipping būdu be didesnių investicijų!

Kodėl verta įsigyti tiekėjų kontaktus?

Unikalus, rinktinis tiekėjų sąrašas pasitarnaus kiekvienai nišai.

Feature tile icon 01

Lengva pradėti

Atlikę apmokėjimą akimirksniu gausite visą tiekėjų sąrašą ir galėsite rinktis jūsų veiklos sritį labiausiai atitinkantį tiekėją.

Feature tile icon 02

Platus pasirinkimas

Sąraše rasite daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų, tad jame tikrai rasite tiekėją, kuris galės pasiūlyti geriausią prekės kainą.

Feature tile icon 03

Nišinės sritys

Sąraše rasite daugybę nišinių sričių tiekėjų, kurie galės pasiūlyti produktus, kurių dar daug kur nėra. Taip išsiskirsite iš kitų.

Feature tile icon 04

Populiarios prekės

Tiekėjai gali pasiūlyti ne tik nišinių, bet ir einamiausių prekių, būtent todėl sąrašą sudaro daugiau nei 468 skirtingų tiekėjų iš įvairių pasaulio šalių.

Feature tile icon 05

Dropship ir ne tik...

Dauguma tiekėjų siūlo Dropship galimybes, tačiau jei jaučiate poreikį kaupti prekes savo sandėliuose - nekils jokių problemų.

Feature tile icon 06

Sugrupuoti tiekėjai

Tiekėjai sugrupuoti pagal šalis: Lietuva, Lenkija, Anglija, JAV ir kt. Europos šalys, todėl pasirinkti geriausias sąlygas tiekimui tampa labai paprasta.

Kyla klausimų? Mielai atsakysime.

 • Kuo šis tiekėjų sąrašas ypatingas?

  Žinome ką reiškia tiekėjų paieškos. Dažniausiai norint rasti tikrai gerą tiekėją reikia praleisti ne vieną savaitę ieškant konkretaus produkto už gerą kainą. Todėl sudarėme unikalų sąrašą, kurį įsigiję galėsite sėkmingai pradėti prekybos verslą. Sąraše atrinkome populiariausių kategorijų ir nišinių kategorijų tiekėjus. Šis sąrašas tinkantiems tiek dar nežinantiems kuo nori prekiauti, palengvins išsirinkti tinkamą prekę, tiek ieškantiems konkrečios nišos tiekėjų. Tiekėjų sąrašas orientuotas į gerą kainos ir kokybės santykį.

 • Ar visi sąraše esantys tiekėjai siūlo tik Dropship?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, dalis jų yra pakankamai lankstūs ir gali pasiūlyti prekių tiekimą į tam tikrą vietą už dar geresnę kainą. Tad jei jaučiate poreikį sandėliuoti prekes patys - tą padaryti tikrai galima.

 • Ar užsisakęs tiekėjų sąrašą galėsiu pradėti prekybą?

  Taip. Jums tereiks susisiekti su jums labiausiai tikusiu išsirinktu tiekėju ir suderinti Jums palankias prekybos sąlygas. Dauguma tiekėjų siūlo labai palankias kainas.

 • Ar visi tiekėjai siunčia prekes į Lietuvą?

  Sąraše yra daugiau nei 468 tiekėjai, tad iš sąrašo galėsite išsirinkti jums labiausiai patikusį tiekėją nuo A iki Z. Dauguma tiekėjų siunčia prekes ir į Lietuvą be jokių problemų.

 • Ar tiekėjai siunčia prekes į užsienį?

  Dažniausiai tiekėjai siūlo prekes pristatyti į bet kurį pasaulio kraštą, tačiau tai priklauso nuo konkretaus tiekėjo. Sąraše stengėmės atrinkti kuo universalesnius tiekėjus, tad dauguma tiekėjų siūlo Worldwide pristatymą.

 • Ar išrašote sąskaitą sąrašo pirkimui?

  Taip, sąskaita išrašoma pagal pageidavimą. Po įsigijimo kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.

Šiems žmonėms mes jau padėjome...

Testimonial image 01

— Pradedant versliuką svarbu a) aiškus planas b) geri tiekėjai. Be gerų tiekėjų nebus ir pelno ir puikiai tuo įsitikinau, kad geriau neišradinėti dviračio ir tiesiog patikėti šį darbą profesionalams. Ačiū!

Kristina
Testimonial image 01

— Po mokyklos nusprendžiau, kad noriu kažko savo, bet niekaip neradau ką norėčiau daryti. Žinojau tik tai, kad tai bus internetinis verslas. Kartais sėdėjimas fb duoda ir gerų dalykų. :D Užmačiau šį puslapį, nors iš pradžių ir maniau, kad galiu susirasti viską pats, bet nepagailėjau kelesdešimt euriukų ir galiu pasakyti, kad nenusivyliau.

Ignas
Testimonial image 01

— Vadovauju el. parduotuvėms jau virš 5 metų ir per juos neradau tiek gerų kontaktų, kiek čia viename sąraše. Pamotyvavo imtis ir daugiau veiklų. Ačiū ir linkėjimai nuo Ignetos komandos!

Rimantas
Testimonial image 01

— Blakstienos parsiduoda greitai, pasipildžiau savo mini fb puslapiuką keliomis papildomomis grožio prekėmis. Panos alpsta dėl produkcijos, o aš negaliu joms atskleisti kas tiekėjas. Ačiū už sąrašiuką ir sėkmės biznyje.

Sandra
Testimonial image 01

— Auto dalys ateina greitai, viskas ok suderinama su tiekėjais. Ačiū, liuksas.

Darius
Testimonial image 01

— Facebook marketingas mano produktams veikia super. Tiek draugė tiek aš gan greitai išsiparduodam ką užsiperkam. Smagu, kad siūlote ir originalių prekių, matosi, kad rinkai to ir reikia.

Eimantas
Testimonial image 01

— geri tiekėjai, greitai išsirinkau, super dirbat. 👍

Aleksas
Testimonial image 01

— drabužiais prekiauju jau senai, bet tiekėjas nebesiuntė į lt, tai teko ieškot kito tiekėjo.. gerai, kad yra tokių puslapių. Greitai susiderinau viską.

Rita
Testimonial image 01

— Nusipirkau sąrašą, na ką, bandysim daryti verslą. Šiaip rinktis tikrai yra iš ko.

Donata
Testimonial image 01

— Nutariau kaip ir dauguma atsidaryti savo el. parduotuvę.. Nežinojau nei nuo ko pradėti, nei kaip susirasti normalų tiekėją.. Ačiū visitiekėjai.lt už daugybę sutaupyto laiko. Pardavinėju rankines jau keli mėnesiai ir galiu pasakyti, kad tikrai pateisino lūkesčius. Nežinau kiek dar būčiau praieškojusi. :))

Miglė
Testimonial image 02

— PAGALIAU bent vienas tikrai geras sąrašas. Sėdėjau aliexpresse, alibaba ir googlėj valandų valandas ir neradau nieko, arba nesiunčia į Lietuvą.. Surizikavau nusipirkti šį ir per 15 min. jau žinojau kuo noriu prekiauti. Gal sutapimas, gal ir ne, bet ačiū, sutaupėt man krūvą laiko!! Sėkmės visai jūsų komandai.

Martynas
Testimonial image 03

— Pardavinėju per fb grupes ir gerai parsiduoda. Viskas ok aciu uz gera sarasa.++ Issigelbejimas buvo, nes iskart maziau vargo su viskuo..

Ieva

Pradėti nuosavą el. komercijos verslą dar niekada nebuvo taip paprasta!